Naujienos

Dizaino konkursas Europos terorizmo aukų atminimo dienai paminėti

2020 2 gruodžio

„eTwinning“ ir Europos Komisija visas mokyklas kviečia dalyvauti dizaino konkurse, skirtame Europos terorizmo aukų atminimo dienai (kovo 11 d.). Taip siekiama prisiminti ir pagerbti nukentėjusiuosius nuo teroro išpuolių ir dirbant grupėse geriau suprasti, kas yra radikalizacija, kaip ji veikia ir kaip deramai su ja kovoti.

Jaunuoliai apie terorizmą sužino kalbėdami su tėvais, dažnai apie tai kalbant išgirsta gatvėje, mokyklos kieme, internete. Kadangi kalbėjimas apie radikalėjimą ir terorizmą nėra standartinė mokyklos programos dalis, labai svarbu ją paliesti ir padėti mokiniams įgyti daugiau informacijos apie tai, kaip formuojamas požiūris ir kokias emocijas patiria mokiniai.

Dizaino konkurse dalyvaujančios mokyklos ir jų mokytojai turės unikalią galimybę su studentais aptarti radikalėjimo ir terorizmo temą. Ką studentai žino, mąsto ir jaučia kalbėdami šia tema – ne visada matoma mokytojams, o ši iniciatyva visas mintis ir jausmus padės iškelti į dienos šviesą.

Kaip dalyvauti:

  • Su savo ugdytiniais aptarkite terorizmo temą.
  • Sukurkite vizualizaciją, specialų dizainą, kuris atspindėtų šią terorizmo temą. Formatas turėtų būti ne didesnis nei A4.
  • Šis vizualizacija gali būti ir skaitmeninė (galima naudotis įvairiomis programomis), ir „popierinė“.
  • Kuriant vizualizaciją, galima pasitelkti fantaziją ir naudoti įvairiausius grafinius elementus, iliustracijas, piešinius, raštus, spalvas. Tai gali būti ir nuotraukų kompozicija, iškalbingi paveikslėliai.
  • Sukurtą dizainą iki guodžio 31 dienos siųskite elektroniniu paštu ran.designcompetition@radareurope.nl  arba paštu šiuo adresu Radaradvies – Team VoT | Veemarkt 83, 1019 DB | Amsterdam, The Netherlands.

Daugiau informacijos šiuose aprašuose (abu anglų kalba):

Naujienų kategorijos

Žymos