Naujienos

Aktuali informacija dėl „eTwinning“ projektų vykdymo

2022 20 spalio

Primename, kad visų „eTwinning“ projektų, kurie buvo vykdomi platformoje adresu www.etwinning.net, „TwinSpace“ erdvės šiuo metu yra perkeliamos į integruotą Europos mokyklinio švietimo platformą (angl. „European School Education Platform“) adresu https://school-education.ec.europa.eu/. Kol kas savo profilyje galite matyti, kokius projektus vykdėte, tačiau įeiti į „TwinSpace“, matyti sukeltą medžiagą ar daryti pakeitimus yra neįmanoma. Duomenų perkėlimo procesas yra vykdomas, kai jis bus baigtas, Jūs toliau galėsite šiuos projektus atidaryti, papildyti, koreguoti ir t.t.

Pradėti ir vykdyti naujus projektus https://school-education.ec.europa.eu/ jau yra galima. Kad galėtumėte pradėti tai daryti, Jums reikėtų prisijungti norimus partnerius į savo kontaktų sąrašą, sekti šia nuoroda https://school-education.ec.europa.eu/en/networking/projects ir pradėti vystyti naujus projektus.

Dėmesio programos „Erasmus+“ projektų vykdytojams naudojantiems „eTwinning“!

Kadangi šiuo metu yra nemažai projektų vykdytojų, kurie netrukus turėtų pateikti galutines projektų ataskaitas, nuo 2022 m. spalio 20 d. yra atkurtas priėjimas (skaitymo režimu) prie seniau vykdytų Jūsų projektų. Visi projektai yra uždaryti, tačiau Jūs galite juos peržiūrėti „TwinSpace“ erdvėje ir parsisiųsti reikiamą medžiagą. Pakeitimai (projektų papildymai) nėra įmanomi, projektus papildyti ir iki galo pabaigti galėsite, kai jau duomenys bus perkelti į https://school-education.ec.europa.eu/.

Kad galėtumėte matyti savo senų projektų „TwinSpace“ erdves, prašome junkitės https://twinspace.etwinning.net. Prisijunkite su savo prisijungimo vardu ir slaptažodžiu, kuriuos naudojote senoje platformoje. Šis prisijungimas yra laikinas, nes ateityje planuojama, jog visi projektai bus prieinami  https://school-education.ec.europa.eu/.

Dėkojame už Jūsų kantrybę.

Naujienų kategorijos

Žymos