Naujienos

2019-ieji – demokratinio dalyvavimo metai

2019-03-14

Programa „eTwinning“ skatina aktyvų mokinių, mokytojų ir mokyklų vadovų dalyvavimą bendradarbiavimo veiklose. Besiplečiant mokyklų tinklui, programa „eTwinning“ žengia dar didesnį žingsnį ir skatina dialogą tarp mokyklų, tėvų ir vietos bendruomenių.

Programa „eTwinning“ lavina demokratinei kultūrai būtinus įgūdžius: savarankiško mokymosi, analitinio bei kritinio mąstymo, klausymo ir stebėjimo, empatijos, lankstumo ir prisitaikymo, kalbinius, bendravimo ir daugiakalbystės įgūdžius, bendradarbiavimo ir konfliktų sprendimo įgūdžius. Lavindama šiuos įgūdžius, programa „eTwinning“ pabrėžia aktyvaus pilietiškumo naudą ir parodo, kad mokytojai gali prisidėti prie tvarios demokratijos kūrimo.

Šiais metais kviečiame pabrėžti bendradarbiavimo ir bendrų pasiekimų reikšmę bei atkreipti dėmesį į svarbiausius programos „eTwinning“ dalyvius – mokytojus bei mokinius – ir jų balsus.

Sužinokite daugiau skaitydami projekto rinkinius „Have your say on education“ ir „Too young to vote, old enough to make a change“.

Naujienų kategorijos

Žymos