fbpx

Naujienos

Mėnesio projektas: „Art mood“

2020 balandžio 1

Projektas „Art mood“ (liet. „Meniška nuotaika“) Telšių „Germanto“ progimnazijai ir jos anglų kalbos mokytojai Giedrei Raudonienei, šiemet padėjo pelnyti Geriausios Lietuvos „eTwinning“ mokyklos titulą.

Šis projektas startavo daugiau nei prieš metus (2019 m. sausį) ir truko penkis mėnesius, o į jį įsitraukė partneriai iš Lietuvos, Turkijos ir Ukrainos.

Projekto veiklose dalyvavo vyresni (11-17 metų) mokiniai įsitraukdami į diskusijas forumuose ir vaizdo konferencijose. Projekto tikslas – mokinius susipažinti su įvairiomis meno rūšimis, patobulinti kalbėjimo ir kalbos vartojimo įgūdžius meno temomis bei pagerinti skaitmenines kompetencijas.

Pasak mokytojos G. Raudonienės, projekto veiklos buvo organizuojamos etapais. „Projekto pradžioje mokiniai kūrė logotipus ir plakatus, sukurtos tarptautinės grupės, kitus mėnesius vyko diskusijos projekto temomis forume bei tiesiogiai. Smagus ir įtraukiantis bendradarbiavimas vyko vaizdo klipo kūrime, kuriame mokiniai siūlė ir balsavo už labiausiai patinkančią dainą ir sukūrė savo klipo versiją  bei gyvai atliko tiesioginio susitikimo metu naudojant vaizdo konferencijų kambarį.“ – įspūdžiais dalinosi G. Raudonienė.

Mokytoja džiaugiasi, dalyvavimas šiame ypatingame projekte paskatino mokinius ne tik praplėsti akiratį meno srityje, susipažinti su kitų šalių menininkais, meno kūriniais, bet ir išreikšti savo nuomones anglų kalba, gerinti skaitmeninių įrankių naudojimo gebėjimus.

Projekto „Art mood“ rezultatai:

el. puslapis;

el. žurnalas;

vaizdo filmukas.

Visas projekto veiklas ir rezultatus rasite  „eTwinning Live“ ir „Twinspace“.