RSS

Naujienos

Sužinokite apie savo kompetencijų tobulinimą su specialiai Jums pritaikytomis „eTwinning“ veiklomis

Sužinokite apie savo kompetencijų tobulinimą su specialiai Jums pritaikytomis „eTwinning“ veiklomis

2017-12-07

någon bra dejtingsida „eTwinning stebėsenos praktika“ (The Monitoring eTwinning Practice (MeTP)) tai speciali iniciatyva, skirta vykdyti dalyvio skaitmeninės ir pedagoginės kompetencijos vystymosi stebėseną.

dating trondheim 2015 metais išbandytas pirmasis šios praktikos modelis davė puikių rezultatų – jame dalyvavo net 35 mokytojai iš 19 šalių. Skelbiame, kad šiais metais „eTwinning stebėsenos praktika“ bus dislokuota platesniu mastu ir suteiks galimybę iniciatyvoje dalyvauti visiems norintiems „eTwinning“ programos dalyviams.

gratis single sider Šios praktikos tikslas yra įvertinti mokytojų pedagogines, skaitmenines ir bendradarbiavimo kompetencijas dalyvaujant „eTwinning“ veikloje (projektai, profesinis tobulinimas, bendradarbiavimas), stebėti šių kompetencijų tobulėjimą bei suteikti kiekvienam dalyviui individualiai pritaikytas tolimesnės veiklos gaires. „eTwinning stebėsenos praktika“ – tai visų pirma patariamoji priemonė, ne tik suteiksianti vertingos informacijos kiekvienam dalyvaujančiam, bet taip pat padėsianti ir nacionalinėms paramos tarnyboms dar geriau suprasti programos „eTwinning“ poveikį bendrųjų mokytojo kompetencijų tobulinimui.

Stjørdalshalsen „eTwinning stebėsenos praktikoje“ dalyvauti gali visi norintys mokytojai, todėl labai kviečiame prisijungti ir Jus!

Västergötland Visą informaciją apie dalyvavimą rasite netdating hvad skal man skrive nuspaudę šią nuorodą.