RSS

Naujienos

Programos „eTwinning“ ambasadorė dalyvaus diskusijų festivalyje „BŪTENT!“

Programos „eTwinning“ ambasadorė dalyvaus diskusijų festivalyje „BŪTENT!“

2017-08-30

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas diskusijų festivalis „Būtent!“ yra nemokamas ir visiems atviras renginys, kurio tikslas – skatinti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, toleranciją skirtingiems požiūriams, pilietinį įsitraukimą ir gerinti priimamų visuomenei svarbių sprendimų kokybę.

Rugsėjo 8-9 dienomis Birštone vyksiančiame festivalyje dalyvaus ir programą „eTwinning“ administruojantis Švietimo mainų paramos fondas. Kartu su Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra Fondas pristatys savo programą pavadinimu „Besikeičianti Lietuva“ ir pakvies festivalio lankytojus diskutuoti šiandienos visuomenei aktualiomis temomis bei įkvėpti šalį pokyčiams.

Šeštadienį, rugsėjo 9, 11.00 valandą jungtinėje ŠMPF ir JTBA palapinėje programos „eTwinning“ ambasadorė, Kuršėnų Pavenčių mokyklos anglų kalbos mokytoja ekspertė Staselė Riškienė, kuri 2016 m. buvo pripažinta inovatyviausia kalbų mokytoja, surengs diskusiją-eksperimentą, pavadinimu „Išmanus mokytojas“ gali ir keičia požiūrį į pamokas ir mokyklą jau šiandien“. Diskusijos-eksperimento metu mokytoja pakvies dalyvius įsitraukti į technologiškai pažangią pamoką, kvies diskutuoti apie IKT priemonių taikymą ugdymo procese, STEM ir kitus principus, kels klausimus ar virtuali realybė ir kitos technologijos yra švietimo ateitis.

Visos ŠMPF ir JTBA programos ieškokite čia, o daugiau informacijos apie diskusijų festivalį „BŪTENT!“ rasite čia.

Festivalį organizuoja Atviros Lietuvos fondas, Britų taryba, Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, Bankas „Swedbank“.