RSS

Naujienos

Mėnesio projektas „Teens Time

Mėnesio projektas „Teens Time"

2018-11-08

dating sider letland Røros Teens Time" - tai projektas, kuriame dalyvavo jaunuoliai nuo 14 iki 19 metų iš Lietuvos, Turkijos, Slovakijos ir Ispanijos. Projekto metu mokiniai rašė, redagavo ir ruošė straipsnius publikavimui sau ir bendraamžiams aktualiomis temomis (apie filmus, muziką, sportą, keliones ir mokslą) kūrė projekto žurnalo logotipą, kryžiažodžius, apklausas ir grupėse peržiūrėjo bei redagavo kitų projekto dalyvių darbus, balsavo už geriausiai parašytus straipsnius ir drauge kūrė dizainą elektroniniam projekto žurnalui. Projekto dalyviai bendraudavo pasitelkdami vaizdo konferencijų įrankius, pokalbių programėles ir kitus įrankius.

vilka dejtingsajter är bäst Galutiniai projekto rezultatai patalpinti  „Twinspace" – projekto metu sukurtame elektroniniame žurnale. 

datingsider på nett norge Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokytojos Erikos Balynienės inicijuotas projektas datingsider for ældre „Teens Time“ laimėjo „Geriausios Lietuvos „eTwinning“ mokyklos 2018“ apdovanojimą savo amžiaus grupėje. Daugiau apie projektą skaitykite  könsfördelning dejtingsajter čia.