PDW Druskininkai 2012

PDW Druskininkuose 2012

eTwinning prezentacija

eTwinning prezentacija

TwinSpace vadovas

Idėjų kraitelė

PDW Vilniuje

PDW Vilniuje

Mokymas apie Europą mokyklose

2012 06 29 Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko praktinis seminaras „IKT įrankių taikymas ir projektinė veikla“

Birželio pradžioje Druskininkuose vykusiame tarptautiniame profesinės raidos seminare dalyvavo keletas Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro (KMPPMC) mokytojų. Apie išbandytas programėles jie nusprendė pasidalinti patirtimi su eTwinning mokytojais. 2012 m. birželio 26 d. KMPPMC Viešbučių, prekybos ir paslaugų verslo sektoriuje buvo organizuotas eTwinning programos praktinis užsiėmimas „IKT įrankių taikymas ir projektinė veikla“. Praktiškai padirbėti įvairiomis programėlėmis buvo kviesti pedagogai, besidomintys įvairiausių IKT įrankių taikymu projektinei veiklai (ir ne tik…).

Seminaro metu metodininkė D.Olbutienė pristatė galimybes tvarkyti eTwinning projekto erdvę Twinspace portale www.etwinning.net Seminaro dalyviams buvo pademonstruota galimybė kurti tinklaraščius priemone Blogger (www.blogger.com).

IT mokytoja D. Čekavičienė pademonstravo pristatymų rengimo galimybes, naudojantis „debesijos“ technologija – programa Prezi (http://prezi.com). Išbandėme, kaip galima suprojektuoti būsimo pristatymo lauką, parinkti dizainą, jame įrašyti teksto blokus, įkelti paveikslėlius, juos didinti, mažinti, pasukti, pažymėti atskiras dalis bei grupuoti atskirus elementus. Išbandėme pristatymų demonstravimo, parsisiuntimo bei sinchronizavimo galimybes.

B. Poderskienė pademonstravo metodinės medžiagos kūrimo galimybes, taikant interaktyvių paveikslėlių kūrimo įrankį Thinglink (http://www.thinglink.com). Parinkus paveikslėlį, išbandėme jo detalizavimo ir atskirų elementų paaiškinimo galimybes.

Mokytoja A. Nevinskienė pademonstravo, kaip priemone Glogster galima kurti interaktyvius plakatus: ji paaiškino, kaip pasirinkti foną, įkelti paveikslėlius, vaizdus bei tinkamai apipavidalinus, galima sukurti linksmus, šmaikščius plakatus http://edu.glogster.com/. Seminaro dalyviai mielai išbandė ir šios programos galimybes.

Kaip iš kelių nuotraukų sudėlioti koliažą, papasakojo mokytojas K. Šežikas, pristatydamas priemonę Autocollage. Naudojantis šia programėle, galime iš kelių pasirinktų nuotraukų sudėlioti bent keletą meistriškų vaizdų http://www.partnersinlearningnetwork.com.

Manome, kad šias žinias, kurias mokytojai išgirdo ir praktiškai išbandė pristatymų metu, kūrybingai pritaikys savo pamokose ar popamokinėje veikloje, taip atkreipdami dėmesį bei sudomindami mokinius ir skatindami juos kurti bei tobulėti informacinių technologijų srityje.

Danguolė Olbutienė

eTwinning konsultantė

Pateiktis apie pristatytas programėles galite atsisiųsti pdf. formatu:

  1. AutoCollage (atsisiųsti)
  2. Gloster (atsisiųsti)
  3. Thinglink (atsisiųsti)
  4. Tinklaraščiai (atsisiųsti)
  5. TwinSpace (atsisiųsti)

Akimirkos iš vykusio seminaro:

Komentarai
 
 

Parašykite atsiliepimą!
Užsisakyk seminarą!

Kūrėjos apie elektroninį leidinį „Mobilieji įrenginiai projektinei veiklai“.