PDW Druskininkai 2012

PDW Druskininkuose 2012

eTwinning prezentacija

eTwinning prezentacija

TwinSpace vadovas

Idėjų kraitelė

PDW Vilniuje

PDW Vilniuje

Mokymas apie Europą mokyklose

2012 06 14 Įvyko eTwinning seminaras Šiaulių Centro pradinėje mokykloje!

Birželio 13 dieną į Šiaulių Centro pradinę mokyklą rinkosi ne tik miesto pradinių klasių pedagogai, bet ir bibliotekų darbuotojai, mokytojai iš Telšių mokyklos. Pedagogai buvo pakviesti dalyvauti Europos Komisijos inicijuotame eTwinning renginyje „eTwinning programa – tarptautinio bendradarbiavimo forma“. Švietimo darbuotojai turėjo puikią galimybę sužinoti daugiau apie šios programos galimybes.

Seminaro pradžioje Telšių regiono konsultantė, Šiaulių „Juventos“ pradinių klasių mokytoja metodininkė Aurelija Dirginčienė pristatė eTwining programą, supažindino su jos privalumais, unikalia saviraiškos ir bendradarbiavimo galimybe (skaityti pranešimą „eTwinning. Kas tai? Veikla ir galimybės“).

Šiaulių regiono konsultantė, Radviliškio meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė Gražina Likpetrienė pristatė bendravimo internetinėje erdvėje galimybę – virtualias Europos bei pasaulio konferencijas bei projektus, kuriuos sėkmingai vykdė ir dabar tebevykdo (skaityti pranešimą „Vaizdo konferencijų įrankiai tarptautiniam bendradarbiavimui“).

Pedagogai neliko abejingi kalbų mokymuisi mokykloje ir namie, domėjosi nuorodomis ir praktiniais patarimais. Daug gerų emocijų klausytojai patyrė stebėdami eTwinning projektų pristatymą „Global Education Conference“ metu.

Vos prieš keletą dieną iš eTwinning profesinio tobulinimo seminaro grįžusios Šiaulių Centro pradinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Gita Čėsnienė ir Telšių „Kranto“ pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo bei ankstyvojo anglų kalbos mokymo mokytoja Adelija Budginienė dalinosi patirtais įspūdžiais ir drąsino pedagogines ir bibliotekos darbuotojus įsijungti į eTwinning veiklą, ieškoti partnerių, registruoti projektus, juos vykdyti ir džiaugtis būsimais pasiekimais. Mokytojos ne tik dalinosi naudingomis nuorodomis, demonstravo filmuotą seminaro medžiagą, bet ir akcentavo ypač patikusią ir vaikams prieinamą seminaro dalį, kurios metu mokėsi programuoti bei dirbti su robotukais.

Renginio dalyvės pertraukėlės metu lektores užvertė klausimais apie videokonferencijų galimybę, apie registraciją ir partnerių paiešką. Visoms buvo nekantru kuo greičiau apie tai sužinoti.

Išsamiai apie savo mokyklos eTwinning, Comenius, Nordplus projektų vykdymą bei projektų integravimą į ugdymo procesą, tarpusavio ryšį, pliusus ir minusus pristatė A.Dirginčienė. (skaityti pranešimą „eTwinning, Comenius ir Nordplus projektų integravimas į ugdymo procesą).

Gražina Likpetrienė renginio dalyves pakvietė į virtualią ekskursiją po eTwinning erdves. Norintys seminaro dalyviai registravosi eTwinning portale.

Vasara – pats laikas ramiai ir nuosekliai ieškoti partnerių, kurti ir planuoti darbus ateinantiems mokslo metams. Todėl visiems renginio dalyviams norisi palinkėti kūrybingos vasaros!

Aurelija Dirginčienė
Telšių regiono konsultantė,
Šiaulių „Juventos“ pradinių klasių mokytoja metodininkė

Komentarai
 
Rasa D.
2012-06-14 10:56

Labai informatyvus seminaras. Džiaugiuosi tokiais aktyviais mokytojais, kaip Aurelija, Adelija, Gita, Gražina ir daugelis kitų, jų dėka mūsų mokyklos taps pasaulietiškesnės, inovatyvios kūrybiškoms vaikų asmenybėms atsiskleisti.

 
aurelija
2012-06-15 10:02

Jūsų mokykloje buvo labai smagu dirbti. Už lango kvepianti ir kviečianti vasara visai netrukdė :)

 
 

Parašykite atsiliepimą!
Užsisakyk seminarą!

Kūrėjos apie elektroninį leidinį „Mobilieji įrenginiai projektinei veiklai“.