PDW Druskininkai 2012

PDW Druskininkuose 2012

eTwinning prezentacija

eTwinning prezentacija

TwinSpace vadovas

Idėjų kraitelė

PDW Vilniuje

PDW Vilniuje

Mokymas apie Europą mokyklose

2012 06 19 eTwinning seminaras Kuršėnų St. Anglickio pagrindinėje mokykloje

Birželio 14 dieną Kuršėnų St. Anglickio pagrindinėje mokykloje vyko Europos Komisijos inicijuotas renginys „eTwinning – tarptautinio bendradarbiavimo programa“. Seminaro lektores į mokyklą pakvietė šios mokyklos anglų kalbos mokytoja Inga Klinauskienė, aktyvi eTwinning programos dalyvė. Seminare dalyvavo mokytojai ne tik iš Kuršėnų St. Anglickio pagrindinės mokyklos, bet ir Telšių „Kranto“ pagrindinės mokyklos, Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos bei Šiaulių 2-osios muzikos mokyklos.

Seminaro pradžioje Šiaulių regiono konsultantė, Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos mokytoja Staselė Riškienė pristatė eTwinning programą, supažindino su jos privalumais, unikalia saviraiškos ir bendradarbiavimo galimybe (skaitytas pranešimas „eTwinning veikla ir  jos galimybės“).

Telšių regiono konsultantė, Šiaulių „Juventos“ pradinių klasių mokytoja metodininkė Aurelija Dirginčienė pasidalino savo mokyklos patirtimi bei pristatė net keletą jos mokykloje vykdomų eTwinning projektų (skaitytas pranešimas ,,eTwinning projektų pavyzdžiai. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos patirtis“).

Šiaulių regiono konsultantė, Radviliškio meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė Gražina Likpetrienė pristatė bendravimo internetinėje erdvėje galimybę – vaizdo konferencijas – ir pademonstravo net keletą puikių praktinės veiklos pavyzdžių (skaitytas pranešimas „Vaizdo konferencijų įrankiai tarptautiniam bendradarbiavimui“).

Savo mokykloje vykdomus eTwinning projektus bei jų integravimą į ugdymo procesą pristatė Kuršėnų St. Anglickio pagrindinės mokyklos anglų kalbos vyr. mokytoja Inga Klinauskienė. Be to, ji pasidalino labai šiltais prisiminimais ir akimirkomis iš praėjusiais metais vykusios eTwinning stovyklos, kurioje ji dalyvavo su savo mokiniais.

Po kavos pertraukos seminaro dalyviai buvo pakviesti į virtualią kelionę eTwinning portale. Mokytojai registravosi portale, mokėsi pristatyti save bei savo idėjas, ieškoti partnerių bei kurti projektus (pranešimas „Projekto kūrimas“). Naudingiausi mokytojams pasirodė išteklių ir įkvėpimo skyreliai, kuriuose galima susipažinti su kitų mokytojų darbais bei vykdoma veikla ir pasisemti įkvėpimo.

Džiugu, kad baigiantis mokslo metams mokytojai dar randa savyje jėgų domėtis tarptautinės veiklos galimybėmis ir būdais, kaip paįvairinti įprastą pamokinę veiklą. Tikime, kad per vasarą subrandintos mintys duos teigiamų rezultatų kitais mokslo metais!

Staselė Riškienė
Šiaulių regiono konsultantė,
Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos anglų kalbos mokytoja metodininkė

Komentarai
 
Larisa
2012-06-19 17:16

Seminaro dalyviai nuotraukose labai patenkinti :)

 
 

Parašykite atsiliepimą!
Užsisakyk seminarą!

Kūrėjos apie elektroninį leidinį „Mobilieji įrenginiai projektinei veiklai“.