PDW Druskininkai 2012

PDW Druskininkuose 2012

eTwinning prezentacija

eTwinning prezentacija

TwinSpace vadovas

Idėjų kraitelė

PDW Vilniuje

PDW Vilniuje

Mokymas apie Europą mokyklose

2012 06 25 eTwinning Obelių gimnazijoje

Birželio 13 dieną Rokiškio rajono Obelių gimnazijoje vyko eTwinning seminaras „eTwinning – tarptautinio mokyklų bendradarbiavimo programa“. Jį iniciavo užsienio (rusų) kalbos mokytoja Laima Mikuckienė, kuri neseniai dalyvavo tarptautiniame eTwinning seminare Rygoje. Kupina gražių idėjų mokytoja pasiūlė mokyklos vadovams suorganizuoti panašų eTwinning renginį Obelių gimnazijoje, kuriame mokytojai susipažintų su šios programos galimybėmis ir veikla.

eTwinning seminare dalyvavo įvairių dalykų mokytojai, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, taip pat iš Rokiškio miesto atvyko vaikų darželio/mokyklos „Varpelis“ atstovė.  Pandėlio gimnazijos mokytoja, Panevėžio regiono eTwinning konsultantė Larisa Tichonova  pristatė programos veiklas, pasidalijo savo darbo  patirtimi šioje projektinėje veikloje („eTwinning projektų taikymas rusų kalbos pamokose“, „Projektas „Mano klasė““),  supažindino su eTwinning Darbastaliu (http://www.youtube.com/watch?v=aXb2l1Abal)  bei pademonstravo Twinspace įrankius, pamokė, kaip registruotis ir tapti eTwinning programos dalyviu.

Klausytojus  labai sudomino Pandėlio gimnazijos mokytojos Laimos Adamonienės pranešimas apie eTwinning ir Comenius programų sąsajas. L.Adamonienė paaiškino, kur rasti partnerių, pateikė patarimų ir savo pastebėjimų dėl projektinės veiklos vykdymo. Obelių mokykla jau seniai nori vykdyti tarptautinę veiklą, todėl pranešėja sulaukė daug įvairių klausimų.

Seminaro laikas praėjo nepastebimai. Seminaro dalyviai,  pasibaigus seminarui,  neskubėjo skirstytis ir prie kavos puodelio diskutavo apie projektinės veiklos privalumus. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liumina Šlėvienė kalbino mokytojus jau dabar apmąstyti projektų temas, o rudenį imtis veiklos.  Aktyvioji mokytoja Laima Mikuckienė jau teikė siūlymus, kokias temas galima pasirinkti, kokių dalykų mokytojai galėtų integruoti eTwinning projektus į savo dalykų ugdymo turinį, kaip galėtų vykti tarpdalykinė integracija http://www.youtube.com/watch?v=aUIl5dXpbbQ.

Išsiskiriant seminaro dalyviai  sakė, kad seminaras tikrai neprailgo, buvo įdomus ir naudingas, jau tarėsi dėl konsultacijų apie darbą Twinspace erdvėje kitiems  metams. Taigi mokslo metams pasibaigus vieni darbai baigiasi, o kiti prasideda… Gero poilsio ir gražių idėjų projektams, mokytojai!

Larisa Tichonova

Komentarai
 
 

Parašykite atsiliepimą!
Užsisakyk seminarą!

Kūrėjos apie elektroninį leidinį „Mobilieji įrenginiai projektinei veiklai“.